В наші часи ім 'ям колишнього військового міністра Української Народної Республіки та командуючого Українською Галицькою армією генерала Грекова названо невеличку затишну вулицю у Львові, на якій розташовується штаб Західного оперативно-територіального командування сучасних Збройних сил України. Це — і все. Багато це, чи мало — і хотілося б розібратися. Олександр Петрович Греків не належав до числа переможців, однак одну яскраву сторінку — Чортківську перемогу УГА в 1919 р., він все ж таки вписав до історії України. Які ще справи генерала можна вважати гідними поваги, та й узагалі — яким був його життєвий шлях? Висвітлити ці питання — і є метою даної роботи.
Нова праця Ярослава Тинченка присвячена створенню та діяльності українських панцирних частин у добу Визвольної війни — від 1917 до 1920 р. Видання містить описи, ілюстрації та рідкісні фото панцирної техніки, задіяної у військах УНР і Галицькій армії, а також біографічні дані вояків залізничних і панцирних підрозділів. Книга розрахована на істориків, політологів, студентів та всіх, хто цікавиться історією українських Визвольних змагань.
В книзі ретельно відтворюються події першого етапу Визвольних Змагань 1917-1921 років, зокрема створення українських військових частин, боротьба з більшовиками. Книга основана на великому масиві архівних матеріалів, досліджень, спогадів сучасників та очевидців подій.
Текст цієї праці люб'язно наданий автором, і не є сканом книги, виданої Інститутом Українознавства ім.Крип'якевича у 1996 році.